icon callus טלפון מוקד ארצי: 1-700-500-447

כניסה לאיזור האישי

התחבר לאיזור האישי שלך

  • שכחתם סיסמא?
innerPage 05

סניפים

סניף נתניה בית יצחק הינו הסניף השלישי שנפתח בתבונה.

הסניף הוקם בינואר 2013 על ידי תבונה בשיתוף עם יעל שי דקל, מאמנת לחינוך חדש ובעלת ניסיון של אלפי שעות באימון ילדים והורים.

בסניף זה מועברים כל סוגי השירותים של תבונה, החל מהוראה פרטנית לילדים בנושאים שונים, וכלה בקורסים להורים ומאמנים, אשר מועברים בחדרי הקורסים.

בסוף השנה הראשונה לפעילותו זכה הסניף במקום השלישי בעולם בתחרות כלל עולמית שנערכת מידי שנה בין כל הסניפים, מטעם הארגון הבינלאומי לשיטות למידה יישומיות.

הסניף מעניק שירות לכל אזור השרון הצפוני ואף צפונית לכך.


Yael Final 2דבר המנהלת:

הדגש בסניף נתניה (בית יצחק) הוא לראות כל אחד כעולם בפני עצמו ולגלות מה הדרך להגיע לכל אדם ולאפשר לו ללמוד את כל הידע והכלים העומדים לרשותו בתבונה. על ידי העבודה הייחודית והמותאמת לכל אחד, אנו מצליחים להראות לילדים למידה אחרת. למידה מהנה עם מטרה ובכך אנו שמים אותם על מסלול חדש בחיים ומקנים להם התבוננות חדשה על כל נושא הלמידה.

הסניף שלנו ממוקם במושב בית יצחק עטוף בפרדס פסטורלי. גאוותנו היא על האווירה הביתית שמאפיינת את הסניף והיא היוצרת בקרב התלמידים שלנו תחושה של משפחה. אנו חוגגים בסניף בנוסף לאירועי חלוקת תעודות וציונים לשבח, גם הישגים פרטיים ואישים של תלמידנו במסגרת מעצימה ומכוונת הצלחה.

בפסח האחרון, לאור הגידול והצמיחה של הסניף, הוא הורחב וכעת יש בו חדרי לימודים לקורסים ואף לשיעורים פרטיים.

בסניף נתניה (בית יצחק) ניתן ללמוד את כל הקורסים של תבונה וגם לקבל חיזוק ללימודים של בית הספר במסגרת שיעורים פרטיים. המורות שלנו אשר הוסמכו בשיטה הייחודית לתבונה, מאתרות את הקושי של התלמיד ומביאות אותו תוך כמה שיעורים לרמת הכיתה בעזרת למידה חווייתית ומהנה.

המוטו שלנו בסניף הוא לדאוג שכל תלמיד יוצא עם 100% ידע על מנת שיוכל להגיע ל100% מימוש הפוטנציאל שלו. כל תלמיד מקבל יחס אישי ואת הכלים להם הוא זקוק כדי שיצא לעולם כשבארגז הכלים שלו יש את הכלים להם הוא זקוק ושבעזרתם יוכל ללמוד מתי שיבחר כל דבר שיעניין אותו.

באהבה, יעל

קרא עוד על יעל 

מתעניין בקורס? רוצה להתייעץ? מלא את פרטיך ויועץ של תבונה לחינוך חדש ייצור עמך קשר
אני מאשר לתבונה לשלוח לי למייל טיפים ועדכונים וידוע לי כי אוכל להסיר את עצמי מרשימת התפוצה בכל עת

הורים מספרים...

אפרת, אמא של אופק מספרת על תכנית היגיון ותקשורת

quats up
אחרי תכנית היגיון ותקשורת אופק כבר חצי שנה ללא ריטלין. אני רואה שינוי לטובה גם ביחס בבית וגם בבית הספר. אין התפרצויות יותר, הוא מקשיב, חברים שלא רצו לשחק איתו אומרים שאופק השתנה ובשבוע שעבר הוא קיבל הצטיינות בכיתה.

אני ממליצה לכולם, אפרתquats down

רוצים לשמוע ממקור ראשון?

icon callus התקשרו אלי: 052-6044465

סדנאות ואירועים

שאלות נפוצות


בחלק של שאלות נפוצות תוכל למצוא תשובה כמעט לכל שאלה שעולה לך בקשר לתבונה. סידרנו את השאלות לפי נושאים על מנת להקל עליך את החיפוש:

אימון והדרכת ילדים
אימון והדרכת הורים
הכשרת מאמנים לחינוך חדש
אימון והדרכת אנשי חינוך
שאלות כלליות

אתה מוזמן לשלוח לנו מייל עם כל שאלה נוספת שעולה לך אשר לא מצאת לה מענה לכתובת: info@tvuna-online.co.il.

מאמרים וטיפים


בחלק זה תוכל למצוא מאמרים וטיפים בעלי ערך רב. מאמרים אלה נכתבו ברובם על ידי מנהלי תבונה, אבירם היכל וגדי בן לביא, לאחר שנים של ניסיון ועבודה עם אלפי ילדים. תוכל לכתוב לאבירם וגדי פידבקים על מאמרים שקראת. הם ישמחו לשמוע ממך. 

בתבונה אנו מאמינים שצריך לחלוק עם אנשים כל ידע שיכול לעזור להם, ולא לשמור אותו כ"סוד מקצועי" בכספת פנימית כלשהי. אתה מוזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו ולקבל מאמרים וטיפים ישירות למייל שלך באופן קבוע.

לחץ כאן לקריאת המאמרים והטיפים >

הירשם לרשימת התפוצה שלנו
צור איתנו קשר

icon callus מוקד ארצי: 1-700-500-447

icon contact info@tvuna-online.co.il

צור עימנו קשר
אני מאשר לתבונה לשלוח לי למייל טיפים ועדכונים וידוע לי כי אוכל להסיר את עצמי מרשימת התפוצה בכל עת

סיפורי הצלחה

Tal Simchon

"סיימתי את קורס 'תקשורת'. אני מרגישה גאה בעצמי ובאבא שבעזרתו סיימתי. באתי לקורס בגלל קשיים של קשב וריכוז. בקורס למדתי המון דברים חדשים שלא ידעתי. הקורס עזר לי ללמוד בקלות ולתקשר עם אנשים ברור, להיות מרוכזת ולהיות 'פה'. למדתי איך להשיג מענה לתקשורת שלי ולהתעלם מדברים שמעצבנים אותי. תודה רבה לתבונה." טל ש.

לעדויות נוספות לחץ כאן

כל הזכויות שמורות לתבונה - חינוך חדש בישראל 2018
הכרת תודה ניתנת לספרייה של ל. רון האברד על הרשות לשעתק קטעים מעבודותיו המוגנות בזכויות יוצרים.
עוצב על-ידי פרומו - עיצוב פרסום ויח"צ