icon callus טלפון מוקד ארצי: 1-700-500-447

כניסה לאיזור האישי

התחבר לאיזור האישי שלך

  • שכחתם סיסמא?
innerPage 05

סניפים

על מנת להביא את הכלים הנלמדים בתבונה לכל בית בישראל הוקם מרכז למידה במושב משמר הירדן וזאת במטרה לתת מענה לתושבי הגליל העליון ורמת הגולן. 

מרכז הלמידה הוקם בשנת 2015 על ידי גיל וענבר סדרס, מאמנים לחינוך חדש אשר עברו הכשרה מקיפה בתבונה. המרכז נמצא בבעלותם של גיל וענבר המיישמים סטנדטים גבוהים של הדרכה. 

בסניף זה מועברים שירותים שונים החל מהוראה פרטנית לילדים בנושאים שונים, קורסים להעצמה אישית לילדים ונוער וכלה בקורסים להורים, מורים ומבוגרים, אשר מועברים בחדר הקורסים.


דבר המנהלים: 

GilInbar

לפני 5 שנים התוודענו לתבונה עקב קשיים בהם נתקלנו כהורים, ונחשף בפנינו עולם חדש ולא מוכר באמצעותו קיבלנו כלים ייחודיים ומעשיים לשיפור דרך החיים באופן אישי ואף כתא משפחתי. הכלים שקיבלנו הוכיחו עצמם כבעלי השפעה כמעט מיידית בכלל תחומי החיים: הורות, תקשורת, קבלת החלטות, אחריות, התנהגות מוסרית, למידה וכישורים חברתיים.

גילינו שיטה שהינה ייחודית ועובדת על כל אינדיבידואל. שיטה שמאפשרת לילדים ומבוגרים להעצים את האני האמיתי שלהם ולהפוך למצליחים ומאושרים יותר. ראינו שחווינו הצלחות גדולות בכל פעם שיישמנו את שלמדנו ושהשיטה ממש עומדת במבחן התוצאה. השיפור בחיינו ובחיי ילדינו היה כה עצום עד כי אנו מחלקים את תקופת חיינו ל"לפני תבונה" ואחריה.

בחירתנו להעתיק את מגורינו מהמרכז לצפון לוותה בהחלטה להפוך להיות מאמנים לחינוך חדש של תבונה מתוך שליחות אמיתית ולהפיץ את הבשורה לתושבי הגליל והגולן.

עכשיו לאחר ששיפרנו את כישורי ההורות שלנו, את יכולותינו האישיות ואת כלל כישורי החיים שלנו באופן משמעותי, אנו רוצים לקחת את ההצלחה האישית שלנו ולהפוך אותה לנחלת הכלל מתוך מטרה לסייע לכל מי שרוצה לשפר את חייו ואת חיי משפחתו.

אנו מחכים לכם בזרועות פתוחות!

באהבה גדולה,

גיל וענבר סדרס

סניף הגליל העליון והגולן

מתעניין בקורס? רוצה להתייעץ? מלא את פרטיך ויועץ של תבונה לחינוך חדש ייצור עמך קשר
אני מאשר לתבונה לשלוח לי למייל טיפים ועדכונים וידוע לי כי אוכל להסיר את עצמי מרשימת התפוצה בכל עת

הורים מספרים...

אפרת, אמא של אופק מספרת על תכנית היגיון ותקשורת

quats up
אחרי תכנית היגיון ותקשורת אופק כבר חצי שנה ללא ריטלין. אני רואה שינוי לטובה גם ביחס בבית וגם בבית הספר. אין התפרצויות יותר, הוא מקשיב, חברים שלא רצו לשחק איתו אומרים שאופק השתנה ובשבוע שעבר הוא קיבל הצטיינות בכיתה.

אני ממליצה לכולם, אפרתquats down

רוצים לשמוע ממקור ראשון?

icon callus התקשרו אלי: 052-6044465

סדנאות ואירועים

שאלות נפוצות


בחלק של שאלות נפוצות תוכל למצוא תשובה כמעט לכל שאלה שעולה לך בקשר לתבונה. סידרנו את השאלות לפי נושאים על מנת להקל עליך את החיפוש:

אימון והדרכת ילדים
אימון והדרכת הורים
הכשרת מאמנים לחינוך חדש
אימון והדרכת אנשי חינוך
שאלות כלליות

אתה מוזמן לשלוח לנו מייל עם כל שאלה נוספת שעולה לך אשר לא מצאת לה מענה לכתובת: tvuna@tvuna-online.co.il

מאמרים וטיפים


בחלק זה תוכל למצוא מאמרים וטיפים בעלי ערך רב. מאמרים אלה נכתבו ברובם על ידי מנהלי תבונה, אבירם היכל וגדי בן לביא, לאחר שנים של ניסיון ועבודה עם אלפי ילדים. תוכל לכתוב לאבירם וגדי פידבקים על מאמרים שקראת. הם ישמחו לשמוע ממך. 

בתבונה אנו מאמינים שצריך לחלוק עם אנשים כל ידע שיכול לעזור להם, ולא לשמור אותו כ"סוד מקצועי" בכספת פנימית כלשהי. אתה מוזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו ולקבל מאמרים וטיפים ישירות למייל שלך באופן קבוע.

לחץ כאן לקריאת המאמרים והטיפים >

הירשם לרשימת התפוצה שלנו
צור איתנו קשר

icon callus מוקד ארצי: 1-700-500-447

icon contact tvuna@tvuna-online.co.il

צור עימנו קשר
אני מאשר לתבונה לשלוח לי למייל טיפים ועדכונים וידוע לי כי אוכל להסיר את עצמי מרשימת התפוצה בכל עת

סיפורי הצלחה

Tal Simchon

"סיימתי את קורס 'תקשורת'. אני מרגישה גאה בעצמי ובאבא שבעזרתו סיימתי. באתי לקורס בגלל קשיים של קשב וריכוז. בקורס למדתי המון דברים חדשים שלא ידעתי. הקורס עזר לי ללמוד בקלות ולתקשר עם אנשים ברור, להיות מרוכזת ולהיות 'פה'. למדתי איך להשיג מענה לתקשורת שלי ולהתעלם מדברים שמעצבנים אותי. תודה רבה לתבונה." טל ש.

לעדויות נוספות לחץ כאן

כל הזכויות שמורות לתבונה - חינוך חדש בישראל 2018
הכרת תודה ניתנת לספרייה של ל. רון האברד על הרשות לשעתק קטעים מעבודותיו המוגנות בזכויות יוצרים.
עוצב על-ידי פרומו - עיצוב פרסום ויח"צ