icon callus טלפון מוקד ארצי: 03-5743734

כניסה לאיזור האישי

התחבר לאיזור האישי שלך

  • שכחתם סיסמא?
innerPage 05

כלים לחיים ופתרונות מעשיים

ידע, כלים ופתרונות מעשיים

בתבונה אנו אוהבים להתעסק בפתרונות. מנקודת המבט שלנו, לכל ילד או אדם מבוגר יש פוטנציאל אינסופי להצליח בכל תחום, אם הוא רק יקבל את הידע והכלים הנכונים באותו התחום.

Kids Comprehensionייתכן ושמעת עד כה על כל מיני שיטות וגישות שונות לחינוך ילדים או כלים הקשורים להדרכת הורים. הידע המועבר בתבונה שונה מכל ידע אחר שאי פעם נתקלת בו. הידע הוא מצד אחד פשוט מאוד ומצד שני מעשי ביותר. תבונה מציידת ילדים, הורים ואנשי חינוך בארגז כלים שבו יכולים להשתמש באופן יום יומי. 

כשאנו שואלים הורים שלמדו בתבונה מה ההבדל בין השיטה של תבונה לשיטות אחרות שהם ניסו, התשובה תהיה בדרך כלל "בתבונה זה מאוד ברור, פשוט ומדויק". וזה אכן כך, כנראה הדבר היחודי בשיטה של תבונה הוא שהתלמיד שלומד אותה, יודע בדיוק כיצד להשתמש בה כדי לטפל בכל סיטואציה שבה הוא נתקל בחיים.

דוגמא: ילד שיסיים את הקורס 'ללמוד כיצד ללמוד' יידע בדיוק מה לעשות כאשר הוא מתחיל פתאום להשתעמם או לרחף בלימודים. הוא ידע בידוק מה גרם לשעמום או לריחוף ואיך לגרום להם להיעלם ולהמשיך ללמוד בהנאה. הוא למעשה יהפוך להיות תלמיד עצמאי שלא תלוי בהוריו או במורים פרטיים, כי הוא יידע לטפל בכל מחסום שבו הוא נתקל בלימודים.

דוגמא: הורה שנאמר לו כי ילדו "סובל מבעיות קשב וריכוז", ידע בדיוק מהם הגורמים האמיתיים לבעיות אלו וידע אלו כלים לתת לילדו על מנת להתגבר עליהן, מבלי הצורך לשלוח אותו לאבחונים, או להגיע למצב קיצוני בו הוא צריך לתת לו תרופות.

מתעניין בקורס? רוצה להתייעץ? מלא את פרטיך ויועץ של תבונה לחינוך חדש ייצור עמך קשר
אנא הזן שם פרטי
אנא הזן שם משפחה
אנא הזן טלפון מלא הולל קידומת
אנא הזן את עיר מגוריך

הורים מספרים...

אפרת, אמא של אופק מספרת על תכנית היגיון ותקשורת

quats up
אחרי תכנית היגיון ותקשורת אופק כבר חצי שנה ללא ריטלין. אני רואה שינוי לטובה גם ביחס בבית וגם בבית הספר. אין התפרצויות יותר, הוא מקשיב, חברים שלא רצו לשחק איתו אומרים שאופק השתנה ובשבוע שעבר הוא קיבל הצטיינות בכיתה.

אני ממליצה לכולם, אפרתquats down

רוצים לשמוע ממקור ראשון?

icon callus התקשרו אלי: 052-6044465

שאלות נפוצות


בחלק של שאלות נפוצות תוכל למצוא תשובה כמעט לכל שאלה שעולה לך בקשר לתבונה. סידרנו את השאלות לפי נושאים על מנת להקל עליך את החיפוש:

אימון והדרכת ילדים
אימון והדרכת הורים
הכשרת מאמנים לחינוך חדש
אימון והדרכת אנשי חינוך
שאלות כלליות

אתה מוזמן לשלוח לנו מייל עם כל שאלה נוספת שעולה לך אשר לא מצאת לה מענה לכתובת: tvuna@tvuna-online.co.il

מאמרים וטיפים


בחלק זה תוכל למצוא מאמרים וטיפים בעלי ערך רב. מאמרים אלה נכתבו ברובם על ידי מנהלי תבונה, אבירם היכל וגדי בן לביא, לאחר שנים של ניסיון ועבודה עם אלפי ילדים. תוכל לכתוב לאבירם וגדי פידבקים על מאמרים שקראת. הם ישמחו לשמוע ממך. 

בתבונה אנו מאמינים שצריך לחלוק עם אנשים כל ידע שיכול לעזור להם, ולא לשמור אותו כ"סוד מקצועי" בכספת פנימית כלשהי. אתה מוזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו ולקבל מאמרים וטיפים ישירות למייל שלך באופן קבוע.

לחץ כאן לקריאת המאמרים והטיפים >

הירשם לרשימת התפוצה שלנו
צור איתנו קשר

icon callus מוקד ארצי: 03-5743734

icon contact info@tvuna-online.co.il

צור עימנו קשר
אנא מלא שם פרטי
אנא מלא שם משפחה
אנא מלא מספר טלפון כולל קידומת
אנא רשום את עיר מגוריך
Invalid Input

סיפורי הצלחה

Tal Simchon

"סיימתי את קורס 'תקשורת'. אני מרגישה גאה בעצמי ובאבא שבעזרתו סיימתי. באתי לקורס בגלל קשיים של קשב וריכוז. בקורס למדתי המון דברים חדשים שלא ידעתי. הקורס עזר לי ללמוד בקלות ולתקשר עם אנשים ברור, להיות מרוכזת ולהיות 'פה'. למדתי איך להשיג מענה לתקשורת שלי ולהתעלם מדברים שמעצבנים אותי. תודה רבה לתבונה." טל ש.

לעדויות נוספות לחץ כאן

כל הזכויות שמורות לתבונה - חינוך חדש בישראל 2022
הכרת תודה ניתנת לספרייה של ל. רון האברד על הרשות לשעתק קטעים מעבודותיו המוגנות בזכויות יוצרים.
עוצב על-ידי פרומו - עיצוב פרסום ויח"צ